اموزش طراحی ساک دستی کاغذی یا شاپینگ بگ

اموزش طراحی ساک دستی کاغذی و شاپینگ بگ

اموزش طراحی ساک دستی کاغذی یا شاپینگ بگ

در این اموزش میخواهیم در ارتباط با چگونگی طراحی ساک دستی کاغذی با جنس گلاسه را شرح دهیم. امید است بتوانیم با نکات یاد شده شما را در طراحی شاپینگ بگ یاری رسانیم.

اصول اولیه طراحیه شاپینگ بگ گلاسه

در طراحی شاپینگ بگ ها موارد مهمی وجود دارد که باید آنها را در ابتدا رعایت کرد. این موارد شامل درنظر گرفتن سایز مورد نیاز، طراحی قالب ساک دستی، انتخاب کاغذ مناسب و پوشش مورد نیاز می باشد.

چگونه قالب ساک دستی را ایجاد کنیم ؟

برای طراحی قالب ساک دستی نیاز دارید طول، عطف و ارتفاع کار خود را بدانید. ( ماپیشنهاد میکنیم از قالب های اماده ساک دستی چاپ رسانه تصویر استفاده نمایید). 

برای مثال ما میخواهیم قالبی با طول 25 عطف 9 و ارتفاع 22.5 سانت ایجاد کنیم. ابتدا به کمک ابزار rectangle در برنامه گرافیکی کرل دراو مستطیلی به ابعاد 2×22.5 سانت برای لب چسب ایجاد میکنیم. لت بعدی را 22.5×25 سانت و لت بعد رانیز 9×22.5 ایجاد میکنم. بعد از این مرحله دوباره ابعاد 22.5×25 و 22.5×9 را تکرار میکنیم.

در قسمت بالای خط قالب 4 سانت برای لب برگردان اضافه مینماییم.

مرحله اول در چاپ کاتالوگ افست فرم بندی می باشد.

چاپ افست فرم بندی کاتالوگ

چاپ افست رسانه تصویر در ابتدا طراحی هایی که توسط شما اماده گردیده است را چک مینماید تا انها را برای چاپ افست کاتالوگ اماده نماید. و تا انجایی که از نظر ما پنهاد نماند اگر طراحی شما ایرادی داشته باشد انها را به اطلاع مشتری میرساند. بعد از اصلاح طرح ما کاتالوگ ها را فرم بندی مینماییم. 

اموزش فرم بندی کاتالوگ برای دستگاه چاپ افست

اموزش فرم بندی کاتالوگ برای چاپ افست به این گونه است که طراح صفحات کاتالوگ را بر اساس نوع صحافی آن به گونه ای قرار میدهد تا دستگاه بتواند ان را تا نماید.در هنگام فرم بندی کاتالوگ باید دقت داشت که برای ماشین های دوخت منگه صفحه هات تا شده داخل یکدیگر قرار میگیرند.

اما برای صحافی چسب گرم صفحات تا شده 8 صفحه 8 صفحه کنار یکدیگر قرار میگیرند. چاپخانه رسانه تصویر برای سرعت بخشیدن و بالا بردن دقت در صحافی فرم های چاپی را با دستگاه تا کن تا میکند

مرحله دوم ارسال به لیتوگرافی

لیتو گرافی

در مرحله دوم فرم بندی کاتالوگ اماده برای ظهور برروی زینک به واحد لیتوگرافی ارسال میگردد. در این مرحله توسط ماشین های به روز لیتوگرافی فرم بندی کاتالوگ برای دستگاه چاپ افست به چهار رنگ اصلی تفکیک شده و بر اساس رنگهای CMYK برروی زینک ظهور میگردد. برای اشنایی با لیتو گرافی میتوانید این مقاله را مطالعه نمایید.

مرحله سوم ارسال برای دستگاه چاپ افست کاتالوگ

چاپ افست

در این مرحله زینک ها برروی دستگاه چاپ افست فوری بسته میشوند. در ابتدای کار تعدادی از چاپ کاتالوگ افست برای نمونه تولید  میشود تا رنگ ها برروی یکدیگر میزان شوند.( برای میزان کردن رو هم خوری رنگ های از رجیستر های گذاشته شده توسط لیتوگرافی استفاده می گردد.) بعد از تنظیم رنگ ها فرم بندی کاتالوگ توسط زینک ها بر روی کاغذ توسط دستگاه چاپ افست فوری در تیراژ لازم تولید میگردد.

در مجموعه رسانه تصویر از دستگاه چاپ افست فوری چهار رنگ استفاده میگردد تا چاپ کاتالوگ فوری و با کیفیت بالا انجام پذیرد. یکی دیگر از عواملی که ما از دستگاه چهار رنگ استفاده میکنیم تاثیر ان بر قیمت تمام شده است. چون چاپ زمان کمتری میبرد بنابر این چاپ کاتالوگ ارزان تمام میگردد.

خدمات پس از چاپ افست فوری

پس از مرحله چاپ فوری کاتالوگ نوبت به خدمات پس از چاپ کاتالوگ افست میرسد. کاتالوگ ها خدمات پس از چاپ مانند قالب زدن، سلفون کشی، یووی های موضعی، یووی شنی، طلاکوب و غیره دارند که شما میتوانید برای اشنایی با این خدمات برروی این لینک کلیک کنید.

صحافی کاتالوگ چگونه است ؟

فرم های چاپ فوری کاتالوگ پس از طی مراحل یاد شده به قسمت صحافی ارسال میگردند تا در این قسمت بر اساس نوع صحافی در کنار یکدیگر قرار گیرند. نوع صحافی بر اساس مفتول و چسب گرم متفاوت میباشد . چنانچه دوست دارید با نوع فرم بندی ها اشنا شوید برروی این لینک کلیک کنید.

چاپ فوری کاتالوگ

چاپ فوری کاتالوگ یکی از قابلیت های چاپخانه انلاین رسانه تصویر میباشد. ما با توجه به امکاناتی که داریم میتوانیم چاپ کاتالوگ افست را حتی طی 2 روز اماده نماییم

تمام این مراحل در چاپخانه رسانه تصویر به علت داشتن دستگاه های اتوماتیک باعث میگردد تا ما را به عنوان یکی از مراکز تحویل چاپ افست فوری بشناسند. به یاد داشته باشید چنانچه سوالی داشته باشید میتوانید از اتلیه طراحی چاپ کاتالوگ افست رسانه تصویر به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس در واتساپ