چاپ جعبه دارویی، جعبه قطعات یدکی، جعبه متالایز، جعبه ایفلوت

اشنایی با چاپ جعبه دارویی، جعبه قطعات یدکی، جعبه متالایز، جعبه ایفلوت

چاپ جعبه یکی از مهم ترین و از نیازهای اولیه همه صنایع تولیدی و کارخانه ها صنایع دارویی غذایی و غیره می باشد. این محصول چاپی برای ارائه مناسب کالا و حفاظت آن در برابر خطرات و خرابی های احتمالی در برابر ضربه نقش مهم و کلیدی دارد.

از دیگر ویژگی های لازم الذکر نمایش برند و نام تولید کننده بر روی جعبه میباشد. باید توجه داشته باشید که با توجه به نقش زیادی که جذابیت بسته بندی در جذب مخاطب دارد. حتما از طراح های مناسب و چاپ با کیفیت استفاده نمایید.

چاپ جعبه دارویی و لوازم بهداشتی

شرکت های تولید دارو و لوازم بهداشتی یکی از پر مصرف ترین مشتریان این محصول می باشند. این شرکت ها با چاپ جعبه دارویی و استفاده از بسته بندی مناسب برند و توضیحات محصول خود را بر روی بسته بندی در مینمایند. معمولا چاپ جعبه های دارویی برروی ایندلبرد 250 تا 300 گرم انجام میگردد. 

چاپ جعبه لوازم یدکی و قطعاماشین

شرکت ها و تولید کنندگان قطعات خودرو یکی از مشتریان بلقوه این محصول می باشند. این مشتریان معمولا برای چاپ جعبه لوازم یدکی کوچک از مقوای پشت طوسی ، گلاسه و ایندلبرد گرماژ 200 تا 300 گرم استفاده میکنند.

همچنین این گروه از مشتریان برای محصولات سنگین تر و بزرگ اقدام به چاپ جعبه قطعات ماشین بر روی جنس ایفلوت که دارای شیار و ضخامت مناسبی است مینمایند.

انواع جنس های مورد استفاده در جعبه سازی

در صنایع بسته بندی و جعبه سازی از جنس های مختلف با گرماژ گوناگون استفاده میگردد. از مهم ترین و معروف ترین جنس های مقوای مورد استفاده در صنایع بسته بندی و جعبه سازی به موارد زیر میتوان اشاره نمود:

– چاپ جعبه ایندلبرد
– چاپ جعبه گلاسه
– چاپ جعبه متالایز

– چاپ جعبه پشت طوسی
– چاپ جعبه ایفلوت

نمونه کارهای طراحی و چاپ جعبه

چاپ جعبه لوازم ورزشی

برای چاپ جعبه لوازم ورزشی معمولا از جنس مقوای ایندلبرد 300 استفاده میگردد. اما چنانچه وزن محصول زیاد باشد جعبه ایندلبرد چاپ و بر روی ایفلوت لمینت و اماده جعبه سازی میگردد. تا هنگام حمل محصول دچار مشکل و ایراد نگردد.

اشنایی با چاپ جعبه ایندلبرد

جنس جعبه های ایندلبرد از بافت منسجم و محکم می باشد که باعث میشود جعبه شما ایستایی بسیار مناسبی داشته باشد. همچنین این جنس از یکرو روغنی و یکرو مات تشکیل شده است. این جنس مناسب چاپ جعبه ورزشی، جعبه دارویی، بسته بندی های غذایی، جعبه الکترونیکی و غیره میباشد

اشنایی با چاپ جعبه متالایز

چاپ جعبه متالایز مناسب افرادیست که میخواهند بسته بندی خاص و لاکچری داشته باشند. توجه داشته باشید چاپ جعبه متالایز را حتما به چاپخانه هایی بدهید که سابقه کار بر روی این جنس خاص را داشته باشند تا متضرر نگردید.

چاپ جعبه زعفران و مواد غذایی

از دیگر تولیدات چاپخانه رسانه تصویر میتوان به چاپ جعبه زعفران و مواد غذایی اشاره نمود. این محصول که طلای سرخ ایران نیز معروف میباشد معمولا بر روی جنس مقوای گلاسه یا ایندلبرد با ضخامت 170 تا 300 گرم تولید و عرضه میگردد.

اشنایی با چاپ جعبه گلاسه

چاپ جعبه گلاسه اولین انتخاب افرادیست که میخواهند چاپ جعبه ارزان قیمتی داشته باشند. چاپ بر روی جعبه گلاسه بسیار با کیفیت می باشد اما به دلیل شل بودن این جنس  بسته بندی شما به صورت شق و رق ایستایی ندارد. ( پیشنهاد ما استفاده از جعبه ایندلبرد میباشد.)

اشنایی با چاپ جعبه پشت طوسی ارزان قیمت

چاپ جعبه پشت طوسی ارزانترین جنس موجود در بازار میباشد. این جنس دارای یکرو گلاسه و یک رو حالت کاغذی به رنگ خاکستری دارد. به یاد داشته باشید جعبه پشت طوسی سطحی یکنواخت ندارد و دون دون مشکی داخل ان به چشم میخورد. این جنس برای طراحی جعبه هایی که از زمینه های رنگی استفاده میکنند مناسب است.

اشنایی با چاپ جعبه ایفلوت

چاپ جعبه ایفلوت مخصوص محصولاتی است که وزن زیادی دارند یا نیاز به محافظت بیشتری در برابر وارد امدن ضربه وجود دارد. معمولا روکش چاپ جعبه ایفلوت از جنس ایندلبرد یا پشت طوسی میباشد.