لیست قیمت چاپ کاتالوگ در تهران

نوع محصولسایزتعدادقیمت
کاتالوگ 8 صفحه 135 گرم20x14.51000تماس بگیرید
کاتالوگ 16 صفحه 135 گرم20x14.51000تماس بگیرید
کاتالوگ 24 صفحه 135 گرم20x14.51000تماس بگیرید
کاتالوگ 8 صفحه 135 گرم20x291000تماس بگیرید
کاتالوگ 16 صفحه 135 گرم20x291000تماس بگیرید
کاتالوگ 24 صفحه 135 گرم20x291000تماس بگیرید
کاتالوگ a4 یکرو 300 گرم با سلفون براق20x28.81000تماس بگیرید
کاتالوگ a4 دورو 300 گرم با سلفون براق20x28.81000تماس بگیرید
کاتالوگ a4 یکرو 300 گرم با سلفون مات20x28.81000تماس بگیرید
کاتالوگ a4 دورو 300 گرم با سلفون مات20x28.81000تماس بگیرید
کاتالوگ a4 یکرو 300 گرم کتان سوسماری20x28.81000تماس بگیرید
کاتالوگ a4 دورو 300 گرم کتان سوسماری20x28.81000تماس بگیرید
چاپ کاتالوگ ارزان

آشنایی با چاپ کاتالوگ در تهران و امکان ارسال به تمام شهرهای ایران

چاپ کاتالوگ در تهران یکی از پر فروش ترین محصولات مرکز چاپ افست رسانه تصویر میباشد. برای اشنایی با چاپ کاتالوگ در تهران باید بگوییم این محصول تبلیغاتی از مجموعه کاغذهایی که توسط صحافی به یکدیگر دوخته شده باشند تشکیل شده است. انواع صحافی  مناسب برای چاپ کاتالوگ در تهران صحافی مفتول یا منگنه و صحافی چسب گرم می باشد. نکته حائز اهمیت این است که تعداد صفحات برای چاپ کاتالوگ در تهران باید مضربی از عدد 4 باشد. برای سفارش چاپ انلاین کاتالوگ کلیک کنید.

چاپ انلاین کاتالوگ

شما  میتوانید سفارش چاپ انلاین کاتالوگ را به صورت راحت در سایت مرکز چاپ افست رسانه تصویر ثبت نمایید. به یاد داشته باشید برای سفارش چاپ انلاین کاتالوگ فایل خود را به صورت zip ارسال نمایید. برای سفارش چاپ انلاین کاتالوگ کلیک کنید

قیمت چاپ کاتالوگ تبلیغاتی

با گران شدن هزینه های چاپ یکی از دقدقه های مشتریان قیمت چاپ کاتالوگ تبلیغاتی می باشد. ما در این قسمت قصد داریم تا نکاتی جهت کم کردن قیمت چاپ کاتالوگ تبلیغاتی را به شما بازگو نماییم. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت چاپ کاتالوگ تبلیغاتی انتخاب سایز مناسب میباشد، ما به شدت توصیه میکنیم از سایزهای غیر استاندارد استفاده نکنید.

نکته دیگر در کاهش قیمت چاپ کاتالوگ تبلیغاتی استفاده از تعداد صفحات صحیح و انتخاب کاغذ مناسب برای چاپ افست می باشد.

چاپ افست کاتالوگ چیست؟

چاپ افست کاتالوگ برای تیراژ حداقل 1000 عدد توصیه میگردد. البته اخیرا با توجه به افزایش قیمت چاپ کاتالوگ تبلیغاتی تیراژ چاپی حدید این محصول از 500 عدد شروع میگردد. باید بدانید چاپ افست کاتالوگ با دستگاه دوورقی بسیار باصرفه تر و با کیفیت تر از دستگاه GTO می باشد. به همین دلیل چاپ افست کاتالوگ در مرکز چاپ افست رسانه تصویر توسط دستگاه دو ورقی انجام میپذیرد.

مرکز چاپ افست کاتالوگ رسانه تصویر با در اختیار داشتن دستگاه های مدرن و صحافی اتوماتیک چاپ کاتالوگ در تهران را با کیفیت عالی  تولید مینماید. شما میتوانید چاپ کاتالوگ در تهران سفارش دهید و در شهر خود تحویل بگیرید.

نکات مهم در طراحی برای مرکز چاپ افست کاتالوگ

برای مرکز چاپ افست کاتالوگ رسانه تصویر استاندارد بودن طراحی شما خیلی مهم می باشد. به یاد داشته باشید در طراحی ارسالی شما برای مرکز چاپ افست کاتالوگ حتما نوشته ها و لوگو حداقل 7 میلیمتر از هر طرف فاصله داشته باشد. همچنین مد رنگی انتخابی برای طراحی چاپ افست کاتالوگ CMYK باشد. مزکز چاپ افست کاتالوگ از شما دعوت مینماید اموزش کامل طراحی کاتالوگ را در این لنک مشاهده نمایید.

چاپ کاتالوگ ارزان

مراحل تولید و چاپ کاتالوگ تبلیغاتی در چاپخانه رسانه تصویر

این محصول در ابتدا توسط واحد طراحی چاپ انلاین کاتالوگ بر اساس نوع صحافی مد نظر شما فرم بندی می شود. بعد از فرم بندی به واحد لیتوگرافی چاپخانه رسانه تصویر ارسال میگردد تا زینک کار گرفته شود.

در مرحله بعد زینک ها به واحد چاپ ارسال میگردد تا در زمان چاپ تایین شده چاپ افست کاتالوگ انجام شود. بعد از مرحله چاپ به سراغ خدمات پس از چاپی که شما انتخاب کرده اید مانند سلفون، یووی برجسته، طلاکوب و غیره بر روی کار چاپ شده انجام میپذیرد. برای مشاهده اموزش کامل چاپ افست کاتالوگ تبلیغاتی کلیک کنید

پس از طی مراحل خدمات پس از چاپ کاتالوگ ها برای صحافی اماده میباشند. خدمات صحافی چاپخانه رسانه تصویر مطابق با استانداردهای روز دنیا و به صورت اتوماتیک انجام میپذیرد.

شما میتوانید هم اکنون سفارش چاپ انلاین کاتالوگ تبلیغاتی خود را ثبت نمایید.

پاسخ به سوالات شما در ارتباط با چاپ کاتالوگ در تهران و نحوه تعیین قیمت چاپ کاتالوگ تبلیغاتی

یکی از سوالاتی که خیلی از مشتریان از ما میپرسند نحوه سفارش چاپ کاتالوگ در تهران و تحویل ان در شهر های مختلف ایران عزیزمان می باشد. شما کافیست چنانچه طراحی اماده دارید برای سفارش چاپ انلاین کاتالوگ بر روی لینک کلیک کنید و یا در واتس اپ به شماره 09123088121 طرح خود را به صورت فایل زیب ارسال نمایید. اما اگر طراحی شما اماده نیست میتوانید طراحی خود را به مرکز چاپ افست کاتالوگ رسانه تصویر سفارش دهید. برای این کار کافیست از طریق دکمه کنار صفحه در واتس اپ به ما پیام دهید. یا با شماره تلفن های 09123088121 و 02166968017 تماس حاصل نمایید.

از دیگر سوالات نحوه ارسال چاپ انلاین کاتالوگ به دیگر شهر های ایران میباشد. شما بعد از اماده شدن سفارش چاپ انلاین کاتالوگ ادرس خود را برای ما ارسال مینمایید. مرکز چاپ افست رسانه تصویر به صورت رایگان کاتالوگ ها را به باربری ارسال می نماید تا سفارش اماده شده چاپ انلاین کاتالوگ را برای شما ارسال نماید. (به یاد داشته باشید هزینه ارسال باربری به شهر شما بر عهده خودتان میباشد و این هزینه در قیمت چاپ کاتالوگ تبلیغاتی توسط مرکز چاپ افست در نظر گرفته نشده است).

برای محاسبه قیمت چاپ کاتالوگ تبلیغاتی شما باید اطلاعات مورد نیاز مرکز چاپ افست رسانه تصویر را در اختیار ما قرار دهید. این اطلاعات شامل  تعداد صفحات، سایز کاتالوگ، جنس کاغذ کاتالوگ، روکش جلد و تیراژ را به مرکز چاپ افست رسانه تصویر اعلام نمایید. بعد از دریافت این اطلاعات ما بر اساس قیمت های روز مواد اولیه مورد نیاز قیمت چاپ کاتالوگ تبلیغاتی را محاسبه و به شما اعلام مینماییم.

زمان تحویل این محصول بر اساس خدمات صورت گرفته و تیراژ چاپ افست متفاوت میباشد. اما بر اساس روال کاری حدودا 7 روز کاری زمان میبرد. اما چاپ کاتالوگ فوری یکی از دیگر خدمات ما به مشتریان عزیز می باشد. ما این امکان را داریم در صورت نیاز شما چاپ افست کاتالوگ را در 1 تا 2 روز کاری تحویل دهیم. به یاد داشته باشید به علت فورس بودن زمان تحویل مقدار کمی قیمت چاپ کاتالوگ تبلیغاتی گرانتر می شود اما این مبلغ چشم گیر نمیباشد.

بله مرکز چاپ افست رسانه تصویر برای جلو گیری از خطا هنگام چاپ کاتالوگ در تهران اموزش کامل طراحی کاتالوگ را اماده کر ده است. ما از شما دعوت مینماییم تا برای مشاهده اموزش کامل طراحی کاتالوگ با فتوشاپ بر روی لینک کلیک نمایید.

Open chat
تماس در واتساپ