چاپ فولدر ارزان | چاپ فولدر فوری | فولدر تبلیغاتی | چاپ پوشه اداری

بروز رسانی قیمت اردیبهشت 1402

نوع سفارشتعدادسایز گستردهقیمت
فولدر A4 یکرو چاپ با یکرو سلفون 50035×507.500.000
فولدر A4 یکرو چاپ با یکرو سلفون 100035×509.900.000
فولدر A4 دورو چاپ با دورو سلفون50035×508.500.000
فولدر A4 دورو چاپ با دورو سلفون 100035×5010.870.000
فولدر A4 یکرو چاپ با یکرو سلفون 100033×7012.250.000
فولدر A4 دورو چاپ با دورو سلفون 100033×7015.750.000
فولدر A5 دورو چاپ با دورو سلفون100035×258.050.000

چاپ فولدر تبلیغاتی چیست ؟

چاپ فولدر تبلیغاتی پوشه ای است برای ارائه اوراق و کاتالوگ های تک برگ به مشتریان و کارفرمایان به صورت خاص. از این محصول در مدارس ، شرکت ها ، ادارات و… برای مقاصد گوناگون تبلیغاتی استفاده میشود.

چاپ فولدر ارزان و فوری در 3 مدل سلفون براق، مات و برجسته تولید میگردد. اما تفاوت دیگر این محصول در نوع قالب و جیب های این محصول میباشد.چاپ

فرق چاپ پوشه اداری با چاپ فولدر جیب دار:

چاپ پوشه اداری و فولدر دارای تفاوت هایی میباشد که لازم است در این قسمت به انها اشاره نماییم تا در هنگام سفارش دچار اشتباه نگردید.

اولین تفاوت در نوع طراحی فولدر و طراحی پوشه میباشد. داخل طراحی فولدر دستک هایی قرار داده شده است که از ریختن اوراق و برگه های داخل ان می شود. یکی دیگر از تفاوت ها بین چاپ پوشه اداری و فولدر تبلیغاتی در نوع روکش این دو محصول میباشد. روکش فولدر تبلیغاتی به صورت یکرو و دورو  سلفون میگردد. اما چاپ پوشه اداری برای داشتن فضا جهت نوشتن معمولا بدون روکش چاپ میگردد.

اما فرق سوم بین چاپ پوشه اداری و چاپ فولدر تبلیغاتی در تعداد رنگ چاپ این 2 محصول میباشد. چاپ پوشه اداری به صورت تک رنگ میباشد اما چاپ فولدر درب دار یا ساده به صورت 4 رنگ  انجام میپذیرد. چهارمین فرق در 2 محصول چاپ پوشه اداری و چاپ فولدر تبلیغاتی در جنس کاغذ میباشد. معمولا جنس چاپ پوشه اداری مقوای پشت طوسی و جنس کاغذ در چاپ فولدر تبلیغاتی گلاسه 250 یا 300 گرم میباشد.

نمونه کار انجام شده چاپ فولدر تبلیغاتی

چاپ فولدر فوری

زمان تحویل این محصول به صورت چاپ فولدر فوری 4 روز کاری و چاپ فولدر ارزان 7 روز کاری میباشد. چاپ فولدر فوری و چاپ فولدر ارزان هیچگونه تفاوتی از نظر کیفیت ندارند بلکه تنها زمان چاپ این 2 تفاوت دارد. برای ثبت سفارش چاپ انلاین فولدر بر روی لینک کلیک کنید

طراحی فولدر درب دار یا ساده چگونه انجام میگردد

طراحی فولدر تبلیغاتی مانند دیگر محصولات چاپ افست دارای نکاتی میباشد که در صورت عدم رعایت آنها امکان دارد به کیفیت چاپ فولدر تبلیغاتی ضربه برساند . چه بسا طراحانی بودند که با عدم رعایت این نکات چاپ فولدر تبلیغاتی را به حالت باطله در امده است پس طراحی فولدر تبلیغاتی خود را جدی بگیرید.

در ابتدای کار باید قالب طراحی فولدر را از مجتمع چاپ رسانه تصویر بگیرید و یا با کمک یک طراح ماهر در زمینه طراحی قالب فولدر مشورت نمایید. ما پیشنهاد می کنیم از قالب های پیش فرض طراحی فولدر که در چاپخانه رسانه تصویر موجود است استفاده نمایید. تا اولا نیازی به هزینه کردن برای ساخت قالب جدید نداشته باشید دوما از پرت کاغذ در هنگام چاپ افست جلوگیری نمایید. پیشنهاد میگردد برای اشنایی با قالب طراحی فولدر مطلب قالب سازی در ویکی پدیا را مطالعه نمایید.

اولین نکته در هنگام شروع طراحی بهینه برای چاپ فولدر ارزان لازم است در برنامه گرافیکی خود  صفحه جدید ایجاد نمایید. این صفحه باید هم سایز طراحی خط قالب  فولدر درب دار یا ساده خود ایجاد نمایید. این فایل باید با رزولوشن 300 پیکسل بر اینچ باشد.

چاپ فولدر بیمارستانی برای مرکز قلب تهران
چاپ فولدر تبلیغاتی بیمه ایران

همچنین مد رنگی شما باید CMYK باشد. بعد از باز کردن فایل جدید توسط خطوط راهنما یا گاید در هر لت از طراحی خود 5 میلیمتر حاشیه امن برای خطای برش در نظر بگیرید. از شما دعوت میشود برای اشنایی بیشتر با اموزش کامل طراحی فولدر درب دار و بدون درب برروی لینک کلیک نمایید. برای ثبت سفارش چاپ انلاین فولدر بر روی لینک کلیک کنید

چاپ فولدر a4 و چاپ فولدر A5 در چاپخانه رسانه تصویر

معمولا به صورت استاندارد این محصول در سایز های چاپ فولدر A4 و چاپ فولدر A5 صورت میپذیرد. البته باید خاطر نشان کنیم سایز چاپ فولدر A4 و چاپ فولدر A5 بزرگتر از سایز دقیق A4 و A5 در نظر گرفته میشود( این امر در طراحی های مختلف قابل تغییر میباشد). دلیل این امر این است که در هنگامی که اوراق و یا چاپ تراکت داخل فولدر  قرار میگیرد محصول چاپی از فولدر بیرون نزند.

قیمت چاپ فولدر با جای سی دی و یا ساده چگونه محاسبه میگردد ؟

قیمت چاپ فولدر فوری در چاپخانه های متفاوت به صورت گوناگون محاسبه میگردد. یکی از نکات مهم در قیمت چاپ فولدر برای تبلیغات بهتر قرار گیری این محصول در فرم اختصاصی یا فرم عمومی چاپ میباشد. یرای اشنایی با چاپ فروم عمومی و اختصاصی بر روی لینک کلیک کنید. قیمت چاپ فولدر ارزان در فرم عمومی پایین تر از اختصاصی می باشد اما به یاد داشته باشید تفاوت کیفیت در این 2 بسیار فاهش میباشد.

چاپخانه رسانه تصویر چاپ فولدر در مدل ها و طرح های گوناگون را در چاپ اختصاصی تولید مینماید. این امر باعث میشود تا  کیفیتی بالاتر از نظر رنگ و روکش داشته باشد.

نمونه طراحی قالب فولدر با جای سی دی و کارت ویزیت

چاپ فورلدر ارزان
چاپ فورلدر تبلیغاتی
چاپ فولدر با جای سی دی و درب دار

پاسخ به سوالات شما

سایز گسترده قالب فولدر ها بر اساس طراحی های مختلف چاپ فولدر جیب دار متفاوت است. شما میتوانید برای آموزش طراحی فولدر برروی لینک کلیک کنید. اما باید بدانید هر لت برای چاپ فولدر A4 در ابعاد 22×31 سانتیمتر در نظر گرفته میشود (به یاد داشته باشید این ابعاد در طراحی های مختلف قابل تغییر میباشد) . همچنین برای چاپ فولدر A5 ابعاد هر لت 22×16 سانتیمتر در نظر گرفته میشود . همچنین اندازه های فولدر جیب دار براساس نوع جیب ها متفاوت میباشد.

برای تهیه قالب و اطلاع از قیمت چاپ فولدر A4 و قیمت چاپ فولدر A5 کافیست با چاپخانه رسانه تصویر تماس حاصل نمایید تا بهترین طرح قالب را به شما معرفی نماید.

تفاوت قیمت چاپ فولدر در فرم عمومی و فرم اختصاصی بر اساس قیمت روز اجناس در بازار ایران در هر 1000 عدد بین 100 تا 200 هزار تومان میباشد.

دلیل کیفیت پایین چاپ فولدر جیب دار در فرم عمومی قرار گرفتن در کنار کارت ویزیت ها با رنگ های مختلف میباشد. در زمان چاپ ماشین چی مجبور است برای یک دست در امدن تمام کار ها میانگین رنگ را در کل کار در نظر بگیرد بنا بر این رنگ های شما در چاپ فولدر جیب دار دچار تغییر می گردد. از سوی دیگر سلفون های استفاده شده در فرم های عمومی از یا از نوع سلفون حرارتی ایرانی میباشد یا سلفون چسبی که کیفیتی به مراتب پایین تر از سلفون حرارتی خارجی دارد.

سلفون استفاده شده در چاپخانه رسانه تصویر سلفون حرارتی درجه یک خارجی بدون هرگونه حباب میباشد. برای اطلاع از قیمت چاپ فولدر در مدل های مختلف همین حالا با ما تماس بگیرید

زمان تحویل چاپ فولدر فوری در چاپخانه رسانه تصویر 3 تا 5 روز کاری میباشد. که این زمان بر اساس نوع چاپ فولدر جیب دار که چسبی میباشد یا بدون چسب امکان تغییر دارد. همچنین به یاد داشته باشید در صورت که چاپ فولدر فوری شما خدمات یووی موضعی داشته باشید امکان اضافه شدن زمان تحویل نیز وجود دارد.

به یاد داشته باشید چاپ فولدر ارزان و فوری تنها از نظر زمانی و فورس بودن  تحویل متفاوت میباشد و از نظر کیفیتی هیچگونه تفاوتی ندارند. زمان تحویل چاپ فولدر ارزان بین 7 الی 8 روز کاری در چاپ فرم اختصاصی میباشد. که در صورتی که نوع چاپ فولدر جیب دار شما چسب خور باشد زمان تحویل چاپ فولدر ارزان تا 3 روز قابل افزایش میباشد. همچنین برای زمان تحویل در چاپ فولدر ارزان که یووی موضعی دارد نیز باید مدت 2 تا 3 روز کاری اضافه در نظر بگیرید.