چاپ جعبه و بسته بندی ایندلبرد، ایفلوت، گلاسه، جعبه متالایز و غیره

اشنایی با چاپ جعبه و بسته بندی

چاپ جعبه یکی از مهم ترین و از نیازهای اولیه همه صنایع تولیدی و کارخانه ها می باشد. این محصول چاپی برای ارائه مناسب کالا و حفاظت آن در برابر خطرات و خرابی های احتمالی در برابر ضربه نصش اساس دارد

از دیگر ویژگی های لازم الذکر نمایش برند و نام تولید کننده بر روی جعبه میباشد. باید توجه داشته باشید که با توجه به نقش زیادی که جذابیت بسته بندی در جذب مخاطب دارد. حتما از طراح های مناسب و چاپ با کیفیت استفاده نمایید.

انواع جنس های مورد استفاده در جعبه سازی

در صنایع بسته بندی و جعبه سازی از جنس های مختلف با گرماژ گوناگون استفاده میگردد. از مهم ترین و معروف ترین جنس های مقوای مورد استفاده در صنایع بسته بندی و جعبه سازی به موارد زیر میتوان اشاره نمود:

– جعبه ابندلبرد
– جعبه گلاسه
– متالایز

– جعبه پشت طوسی
– جعبه ایفلوت

نمونه کارهای طراحی و چاپ جعبه

اشنایی با چاپ جعبه ایندلبرد

جنس جعبه های ایندلبرد از بافت منسجم و محکم می باشد که باعث میشود جعبه شما ایستایی بسیار مناسبی داشته باشد. همچنین این جنس از یکرو روغنی و یکرو مات تشکیل شده است. این جنس مناسب چاپ جعبه ورزشی، جعبه دارویی، بسته بندی های غذایی، جعبه الکترونیکی و غیره میباشد

اشنایی با چاپ جعبه گلاسه

چاپ جعبه گلاسه اولین انتخاب افرادیست که میخواهند چاپ جعبه ارزان قیمتی داشته باشند. چاپ بر روی جعبه گلاسه بسیار با کیفیت می باشد اما به دلیل شل بودن این جنس  بسته بندی شما به صورت شق و رق ایستایی ندارد. ( پیشنهاد ما استفاده از جعبه ایندلبرد میباشد.)

اشنایی با چاپ جعبه متالایز

چاپ جعبه متالایز مناسب افرادیست که میخواهند بسته بندی خاص و لاکچری داشته باشند. توجه داشته باشید چاپ جعبه متالایز را حتما به چاپخانه هایی بدهید که سابقه کار بر روی این جنس خاص را داشته باشند تا متضرر نگردید.

اشنایی با چاپ جعبه پشت طوسی ارزان قیمت

چاپ جعبه پشت طوسی ارزانترین جنس موجود در بازار میباشد. این جنس دارای یکرو گلاسه و یک رو حالت کاغذی به رنگ خاکستری دارد. به یاد داشته باشید جعبه پشت طوسی سطحی یکنواخت ندارد و دون دون مشکی داخل ان به چشم میخورد. این جنس برای طراحی جعبه هایی که از زمینه های رنگی استفاده میکنند مناسب است.

اشنایی با چاپ جعبه ایفلوت

چاپ جعبه ایفلوت مخصوص محصولاتی است که وزن زیادی دارند یا نیاز به محافظت بیشتری در برابر وارد امدن ضربه وجود دارد. معمولا روکش چاپ جعبه ایفلوت از جنس ایندلبرد یا پشت طوسی میباشد.

تماس در واتساپ